ייעוד

היחידה לקידום נוער- היל"ה מהווה בית חם לכל נער ונערה מנותקים אשר נשרו ממערכת החינוך וזקוקים לתמיכה, סיוע, הכוונה ויעוץ על מנת להשתלב מחדש בקבוצת השווים ובחברה. בנוסף קידום נוער מסייע לנערים והנערות הלומדים במסגרות בית ספריות במגוון היבטים חברתיים, רגשיים ואישיים ופועלים על מנת למנוע את נשירתם מהן.

תחומי ליבה

  • קידום נוער חורט בדגלו את החשיבות להתמקד בתחומי הליבה הבאים ומאמין בחשיבות הרבה של עבודה עם הנערים המטופלים ובשילוב של ששת התחומים בטיפול בכל נער ונערה.  
  • יצירה והתמקדות בנקודות חוזק -  ליצור לכל נער ונערה מטופלים ומנותקים אפשרויות והזדמנויות חדשות למיצוי הפוטנציאל האישי שלהם בתחומי מצוינות ועניין אישיים, במגוון תחומי החיים.
  • השכלה-  למצוא ולהתאים לכל אחד ואחת את המסלול הלימודי המתאים ביותר עבורו וזאת ע"י התאמה של מערכת אישית שתענה לצרכיו האישיים במסגרת תכנית היל"ה- השלמת 12 שנ"ל/ בגרות חלקית/ בגרות מלאה.
  • תרומה לקהילה-  להעמיק את רמת האחריות והמחויבות של בני הנוער המנותקים כלפי הקהילה והחברה הישראלית, ע"י התנדבויות במישורים שונים.
  • הכנה לעולם התעסוקה-  לבנות, לפתח ולהעמיק בפרויקטים ייחודים העונים לצרכים של כל נער ונערה בכדי שיכינו את הנערים והנערות, בצורה המדויקת ביותר לעולם התעסוקה, המשפחה ושילוב מיטבי וראוי בחברה הישראלית.
  • הכנה לצה"ל/ שרות לאומי- קשר עם הגופים הרלוונטיים, הכוונה, סיוע והכנה מרבית החל מהצו הראשון, כלה בשילוב במכינות קדם צבאיות וליווי (במידת הצורך) עד גיוס מלא לצה"ל/שרות לאומי.
  • משפחה- ליצור ולהעמיק את הקשר בין בני המשפחה דרך עבודה פרטנית וקבוצתית.

שעות פעילות היחידה

ימים א'-ה',  שעות- 8:00-16:00 הערות- פעילות שותפת ביחידה ומענה טלפוני (קבלת קהל בתיאום מראש)

 

בעלי תפקידים ביחידה לקידום נוער- היל"ה

בעלי תפקידים בהיחידה לקידום נוער
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
טניה גולדין מנהלת היחידה 046057492 0522379443 [email protected]
ערן אנוק עובד חינוך וטיפול/ רכז צה"ל ותרומה לקהילה 0526596196 [email protected]
מרי בארנסי עובדת חינוך טיפול/ רכזת תעסוקה 0545424733 [email protected]

טלפקס ביחידה לקידום נוער-04046579354

 

לדף הפייסבוק - לחץ כאן