דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

אלכס גדלקין
מ"מ ראש העיר, יו"ר הוועדה לתכנון ובנייה, ראש רשות הרישוי
לילך סטולר
מזכירה מ"מ ראש העיר

סמיון ברון
סגן ראש העיר

שוכרי עואודה
סגן ראש העיר בתואר

עו"ד אולגה גורדון
יועצת משפטית
אינה אלבז
מנהלת מחלקה הוצל"פ וגבייה
עו"ד אורטל בוסידון אולגן
משנה ליועמ"ש
עו"ד אנג'לה מדלר
אחראית נכסים ומקרקעין

איילת כהן
מזכירת גזבר

רומן שמעוני
מנהל אגף הכנסות וגבייה
וידאד בשארת
מנהלת מדור הנחות
אנסטסיה רומננקו
מנהלת מחלקת שומה
אינה מון
מנהלת מדור שומה
אילן איבגי
פקיד גבייה
נלי ברמן
קופאית
אביבה שכטר
פקידה
מרינה ברקמן
פקידה
ויקטוריה פישלב
פקידה
סיון וקס
פקידה
מוטי סויסה
איש שטח
אירית גל
פקידת גבייה
הדס ממן
מזכירה

מיכאל לביא
מנהל חשבונות ראשי
אלכסנדר לוין
מנהל תב"רים
עינת שריד
מנהלת חשבונות
אלה ויינשטיין
מנהלת חשבונות
ויקי קלרמן-קובי
מנהלת חשבונות תב"רים

מינה קליין
מנהלת אגף החינוך
אלינה ורניקוב
מזכירת אגף
ניסים רוני אקוקה
קב"ט מוסדות חינוך
לודמילה שקולניקוב
מנהלת תחום בלתי פורמלי
מרינה איסייב
מנהלת מדור הסעות וכוח אדם
רבקה לנדרו
מזכירת מחלקת החינוך הדתי-חרדי
חיה הילדסהיים
מ"מ מנהל יישובי תכנית 360
מוהג'א חנה
חשבת אגף החינוך

בלוריה לאופר
מנהלת מחלקת בתי הספר
דבורה פרץ
סגנית מנהלת מחלקת בתי ספר
ניר חבושה
מנהל מחלקת חינוך דתי-חרדי

רונית מלדסי
מזכירה
דינה שטרן
מזכירה
ויטה הולנד
מזכירה

שטרנא נפרסטק
מנהלת
לינה פריידין ונדיה הלל
מזכירה

גולן בן דוד
מנהל
יהודית שולמן
מזכירה

שרה ויינמן
מזכירה

אנדריי רדצ'נקו
קצין ביקור סדיר
בוריס דבורי
קצין ביקור סדיר

יאנה ביברמן
מזכירת שירות פסיכולוגי
הדס שורץ-חילאוי
מנהלת השירות הפסיכולוגי
לינא דאניאל עואד
פסיכולוג
נטליה בורודבקו
פסיכולוג
ויג'דאן דראושה
פסיכולוג
אלמוג צרפתי
פסיכולוגית

אלינה גל שמעונוב
אחראית תחום החינוך המיוחד

ערן אנוק
עובד חינוך וטיפול/ רכז צה"ל ותרומה לקהילה
מרי בארנסי
עובדת חינוך טיפול/ רכזת תעסוקה
יעקוב זכרי
מנהל מרכז השכלה

אתי בוצין
מהנדסת הרשות
שי רוזנר
סגן מהנדס העיר
רונן מיצ'ה
אחראי תחום GIS ומתאם מערכות הנדסיות
יולי שרייר
מזכירה
שלומית טל
מזכירה

אלכס גדלקין
ממונה על רישוי עסקים ויו"ר ועדת משנה לתכנון ובניה
נורית אטיאס
מזכירה של הוועדה לתכנון ובניה
אלכסנדר אורסו
מפקח תכנון ובנייה
מטר אסכנדר
מפקח תכנון ובנייה
רונן אוסטרובסקי
מידען תכנוני
רעיה רובינשטיין
מנהלת תפעול הוועדה
איגור אובסייביץ
מנהל מחלקת רישוי ופיקוח על הבנייה
איגור טרחובסקי
מפקח בניה
ליליה בישב
בודקת בקשות להיתרים
נגאר רוחמה
בודקת בקשות להיתרי בנייה
הירש מרדכי אליהו
מפקח תכנון ובניה
בוכריס אבידב
מפקח תכנון ובנייה
עוואודה רנדה
בודקת בקשות להיתרי בנייה

שמואל רביב
מהנדס ביצוע
גריגורי ווליסון
מפקח ביצוע מוסדות חינוך

אלונה כהן
עובדת סוציאלית
אסתר רוזנברג
עובדת סוציאלית
אתי אלמליח
עובדת סוציאלית
חילית הרשקוביץ
ראש צוות משפחות
טניה קונדרטיוק
עובדת סוציאלית
מרינה רביקוביץ
עובדת סוציאלית
סיגלית חונן
ראש מדור אזרחים ותיקים
סיגלית כהן
עובדת סוציאלית
פאני פרץ
עובדת סוציאלית
ערד כהן
עובדת סוציאלית מש"ה
גבי דובדבני
עובד סוציאלי
מיאדה זיתאווי
עובדת סוציאלית
מנאר ג'נדלי
עובדת סוציאלית
דקלה אורדני
סומכת
סמירה זעאתרה צפורי
עובדת סוציאלית
גלית רובין
עובדת סוציאלית
ספיר מרכוס
עובדת סוציאלית
נרג'ס חכרוש
עובדת סוציאלית
עירית שוורץ
מלווה לניצולי שואה
אלבינה סימחוב
עו"ס משפחה
נג'ועאן סימאן עבוד
עובדת סוציאלית
אווה עימנואלוב
עובדת סוציאלית
אפרת פרידמן
עובדת סוציאלית
דאניאל סאנדי
עובדת סוציאלית
עראם רוזאן
עובדת סוציאלית

אלה פרונקין
עובדת זכאות
ויקטוריה לנגר
עובדת זכאות
אנה גילאדוב
פקידת זכאות
עדרי מיטל
פקידת זכאות

שורה קושניר
עובדת סוציאלית
רינה בטלסקי
עובדת סוציאלית
עדי עצי פרי
עובדת סוציאלית

סיון יאיר מימון
מנהלת מרכז
תמי יוסף
יו"ר ועדות תכנון, טיפול ועו"ס לחוק הנוער
מיכל דיין שכטר
עובדת סוציאלית ורכזת נתיבים להורות
שי בריסקו
עובדת סוציאלית נוער התמכרויות וחוק הנוער
שירה גולן
עו"ס נערות ורכזת בית חם
נג'את סלימאן
עובדת סוציאלית מרכז קשר ומשטרה
דינה רביב שסטצקי
עובדת סוציאלית קהילתית
שרי דיורולי
עובדת סוציאלית לנוער
ויקטוריה מליכין
סומכת
רולא סעד סח'ניני
עובדת סוציאלית
מלוינה אריסטר
עו"ס נוער וחוק הנוער
דסטאי סמאי טמייט
עו"ס נערות וחוק נוער
רעות נחייסי
עו"ס ניצוץ (חיילים)
תום לוין
עו"ס יתד (צעירים)
פאיזה חאפי חדאד
רכזת דיאלוג חברתי

ישראלה מרקסמר
ראש צוות משפחות
אלישבע בוגנים
עובדת סוציאלית
קטיה ברוראוב
רכזת בעוצמה
רימה זלמן
רכזת תעסוקת עולים
אלונה נפתולייב
רכזת תעסוקה

מירי שטיצקי
רכזת מתנדבים עירונית

סבטלנה יעקובוביץ
מנהלת אגף קליטה, תעסוקה ואכלוס
לאוניד שניידר
ראש תחום תעסוקה
לודמילה פסחוביץ
מנהלת מדור קליטה
אלכסנדר וייסמן
מנהל מדור תרבות עולים ואחראי על מוזיאון השואה
טטיאנה מורוז
דוברת בשפה הרוסית
ישראל היילו
ממונה מרכז קהילתי ניו יורק ופעילות הקהילה האתיופית
רוזליה קופרמן
רכזת תכנית מנהיגות עולה למעורבות חברתית
סינתיה שריקי
רכזת קליטת עלייה לדרום אמריקאים
ודים שירינוב
מלווה עולים דוברי רוסית
מרט אלפרוביץ'
מלווה עולים דוברי רוסית
אנה גורביץ'
מלווה עולים דוברי רוסית
סרגיי קוטילוב
מלווה עולים דוברי רוסית
אוקסנה גנז'יבייב
מלווה עולים דוברי רוסית
יונה חיאנגטה
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה מיזו
אמונה צ'ונגטו
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה מיזו
מאיר פלטואל
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה קוקי

יבגני קומרניצקי
מנהל מרכז צעירים

סירין גאנטוס
מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי
יעל לינפלד
צוערת באגף

דוד זילברמינץ
ראש מנהל מערכות מידע, פרויקטים ומנהלה
לאוניד נסטרוב
טכנאי מחשוב ותקשורת
מיכאל יארמוליק
טכנאי מחשוב
אלון אסטרין
טכנאי מחשוב מוס"ח

אורי טויטו
מנהל אגף פרויקטים וממונה על תשתיות חשמל ותאורת רחובות
יעקוב אטליס
מנהל מחלקת חשמל
רמי פינטו
מנהל מדור מים וביוב במבני הרשות

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store